PIMAş PROBLEMLERINE PROFESYONEL ÇöZüM: PIMAş YıKAMA HIZMETLERI

Pimaş Problemlerine Profesyonel Çözüm: Pimaş Yıkama Hizmetleri

Pimaş Problemlerine Profesyonel Çözüm: Pimaş Yıkama Hizmetleri

Blog Article

Atık Su Pimaş Gideri Borularında Yağlanma Yada Kireçlenme Tabakaları Oluştuğu Zamanlar En Çok Gözlemlenen Belirtileri Aynı Pimaş Gider Borularının Sürekli Tekrar Tekrar Tıkanmalarıdır.

Yinede Bu Tarz Durumlarda Net Bir Şekilde Yağlardan Yada Kireçlerin Oluşturduğu Tabakalardan, Tortulardan Olduğu Söylenemez. Atık Su Pimaş Boru Giderlerinin Meyili’nin Az Ve Yetersiz Olma Durumlarında Sürekli Aralıkla Tekrar Tekrar Tıkanıklıklar Oluşmaktadır.

Pimaş Gider Borularında Yağların Ve Kireçlerin Oluşturduğu Tabakalar Sadece Bilgisayarlı Kameralı Kanal, Pimaş Görüntüleme Cihazları İle Net Olarak Belirlenerek Tespiti Gerçekleştirilir. Sakarya’da Sayılı Ve Belli Başlı Bir Kaç Tıkanıklık Açma Firmasında Bulunmakta Olan Bilgisayarlı Kameralı Kanal, Pimaş Görüntüleme Cihazlarını Tıkanıklık Açma Firmamız Atıcı Teknik Tesisat Sürekli Kullanmaktadır.

Tesisat Uzmanlarımız Tıkanıklık Açma İşlemlerini Gerçekleştirdikten Sonra Bilgisayarlı Kameralı Kanal, Pimaş Görüntüleme Cihazları İle Pimaş Gider Borularının İçerisini Gözlemleyerek İnceleme Sonucunda Yağlanma Yada Kireçlenme Tabakaları Veya Tortular Oluşmuş İse Pimaş Yıkama, Kanal Yıkama Çalışmalarının Yapılması Gerektiğinin Bilgisi Siz Değerli Müşterilerimize get more info Verilmektedir.

Report this page